Psychoušův...

...nejzváženější čtenáři,

do našeho prostoru, prostoru Mezičasu, zavál nový...- no řekněme pach. Všichni ho čicháme, ale zatím nikdo z nás není s to říct, jestli nám to voní nebo způsobuje protáčení panenek (těch očních snad i vepřových). Možná právě proto, že je nový, není snadné přimět otupělé čichové buňky k okamžitému rozhodnutí. Chce to pořádně a zhluboka
nasát. Jednou, dvakrát a jestli vyjdou i další čísla, možná o vícekrát. Naším cílem samozřejmě je, aby se tento neurčitý,
záhadný pach nestal jedovatým, ale řekněme tím rajským plynem. Jsme otevřeni. Chceme se pomalu šířit prostorem Mezičasu právě jako plyn. Tiše, nepostřehnutelně, ale s drtivým dopadem na mozky a jiné útroby tvorů humanoidního typu.

 

Medajlónky píšících

 

Psychouš

Sem psychouš. To vomně ouplně stačí. Nemáme tu ambice zahrnovat vás odbornejma pindama, který najdete v knížce nebo vygůglíte za pár minut. Možná, i když to teda zní divně v mym podání, se zamejšlíme a uvažujeme nad těma věcma, který kolem sebe vidíme. Všichni sme tu amatéři a Seri je ten nejvěčí. Prostě tu něco vytlačíme a třeba vás to chytne a pudete do divadla, knihkupectví nebo na hřbitov lovit světlušky, co já vim. Bo vám něco prostě přijde dobrý a na záchodě budete mít vo čem přemejšlet.

Milunka

V tomto periodiku mám v tuto chvíli na starosti úpravy vzhledu a samozřejmě rubriku Chytá tě horkost... Snažím se do místnícho chaosu vnésti uměleckého ducha a jemnost.

Jeho Seri Óznost Sama

Říkejte mi Seri. Pokud v tomhle plátku hledáte něco, co stojí za řeč, jsou to právě moje příspěvky. Externě spolupracuji s Psychoušovým mezičasníkem od jeho vzniku. Nehledejte v tom žádnou sympatii. Přispívám z čistého zoufalství.

Lenka

Původně byla pouze myšlenka, že by nebylo špatné podávat informace o dění v psychosvětě a zajímavostech v nějaké ucelené podobě. Této myšlenky se chytil kamrád Psychouš a během chvíle vznikly první řádky. Vzhledem k mým dalším aktivitám přebral Psychouš odpovědnost za obsah i formu Mezičasníku. Jsem pouhým počátečním impulzem, přispěvatelem a distributorem.